strona główna | dodaj do ulubionych | startuj z nami
            Rejestruj
Rejestruj
Zaloguj
Zaloguj
 
e-Piaseczno.pl - lokalny serwis informacyjny.
· Policjanci zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie
Piaseczyńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli w pięciu firmach nielegalne oprogramowania. Komputery z zainstalowanymi „piratami” wykorzystywały firmy handlujące w Wólce Kosowskiej. Efekt policyjnej akcji to zabezpieczenie 2 twardych dysków, 2 laptopów i 2 jednostek centralnych na których specjaliści odnaleźli programy wykorzystywane bez wymaganych licencji.
· Odpowie za kradzież roweru
Ukradł rower, bo jak stwierdził, potrzebował pieniędzy. 29-letni mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez piaseczyńskich kryminalnych. Policjanci udowodnili Tomaszowi Ć. kradzież roweru z Zalesia Dolnego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
· Jeden odpowie za kradzież, drugi za złamanie zakazu sądowego
Policjanci z Tarczyna zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 27 lat. Trzy dni temu na stacji benzynowej, Mariusz G. ukradł dwie bańki oleju silnikowego o wartości prawie 400 zł. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Drugi z zatrzymanych, Mariusz K. będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego prowadzenia pojazdów mechanicznych.
· Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa
· Wpadł złodziej wiertarki
· Policjanci zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie
· Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111
· Uwaga na oszustwa internetowe
· Przebywali nielegalnie, teraz czeka ich deportacja
· Dozór za kradzież i groźby
· Nowy radiowóz z wideorejestratorem
· Policjanci zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie
· Wpadka włamywacza
· Spuszczał paliwo z baków, teraz odpowie za kradzież
· Pijany i bez prawa jazdy sprawcą kolizji

Telefon alarmowy 997 lub 112

kpp.piaseczno@policja.waw.pl


Aktualne informacje przygotowuje Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie
Halina Kędziora-Kula

2008-11-20
Wpadł złodziej wiertarki

Wczoraj policjanci z Góry Kalwarii zatrzymali mężczyznę, który wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników ukradł ze sklepu wiertarkę wartą 790 zł. Właściciel sklepu od funkcjonariuszy dowiedział się, że został okradziony. Policjanci odzyskali skradziony sprzęt, który znaleziono w domu 27-letniego Krzysztofa W.

Policjanci z Góry Kalwarii dokładnie sprawdzają i reagują na każdą informację, dotyczącą popełnianych na terenie miasta i gminy przestępstw. Tak też było w przypadku kradzieży wiertarki z jednego ze sklepów. W wyniku pracy operacyjnej, policjanci uzyskali informacje o tym przestępstwie, mimo że poszkodowany nie złożył zawiadomienia o kradzieży.

Wczoraj rano policjanci mieli już pewność, że doszło do kradzieży, a złodziejem jest 27-letni Krzysztof W. Niczego niespodziewający się mężczyzna został zatrzymany we własnym domu. Po przeszukaniu posesji policjanci znaleźli i zabezpieczyli skradzioną wiertarkę o wartości 790 zł.

Zdziwiony właściciel sklepu od funkcjonariuszy dowiedział się, że został okradziony, odzyskany sprzęt wkrótce do niego wróci.

Zatrzymany mężczyzna trafił na komisariat w Górze Kalwarii gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Za czyn ten grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


na skróty


© 2005-2017  e-Piaseczno    •    Wszystkie prawa zastrzeżone    
Google: 85    MSN: 0    Yahoo: 470    Netsprint: 0    Onet: 0    Szukacz: 0